Utförda spelningar 2018

  • Allsång Parkgårdens mötesplats Tillberga måndag 8 januari kl. 14.30
  • Julgransplundring Hubbo Hembygdsförening, Tillberga Medborgarhus söndag 14 januari kl. 15.00
  • Underhållning Tomasträffen. Tomaskyrkan tisdag 16 januari 14.30
  • Underhållning dagcentralen Knuten Hallsberg onsdag 17 januari kl. 15.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 22 januari kl. 13.30
  • Underhållning Koltrasten Fagersta torsdag 25 januari kl. 14.00
  • Underhållning Pro Kolsva Föreningshuset onsdag 31 januari kl. 13.30
  • Allsång Parkgårdens mötesplats Tillberga måndag 5 februari kl. 14.30
  • Underhållning Malmen Fagersta lördag 10 februari kl. 14.00
  • Underhållning Pro Bålsta torsdag 15 februari kl. 13.30
  • Underhållning Lions Skultuna Vallonen söndag 18 februari kl. 14.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 19 februari kl. 13.30
  • Underhållning Kamratföreningen för änkor och änkemän Seniorcentrum Eskilstuna lördag 24 februari kl. 13.00
  • Underhållning Soliden Fagersta måndag 26 februari kl. 14.30
  • Underhållning Stolpvreten Fagersta onsdag 28 februari kl. 14.00
  • Underhållning Pomonas Bålsta torsdag 1 mars kl. 14.00
  • Underhållning Pro Söder Eskilstuna Strigeln söndag 4 mars kl. 14.00
  • Underhållning Pro Möklinta tisdag 6 mars kl. 13.00
  • Underhållning Gryta korttidsboend torsdag 15 mars kl. 10.30
  • Underhållning Pro Surahammar Folkets hus torsdag 22 mars kl. 14.00
  • Underhållning Pro Ransta Påskfest lördag 24 mars kl. 18.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 26 mars kl. 13.30
  • Underhållning Hjärt och Lungföreningen Strängnäs tisdag 27 mars kl. 14.00
  • Underhållning synskadades förening Bålsta. Sill-lunch lördag 14 april kl. 13.00
  • Underhållning Träffen Eskilstuna torsdag 19 april kl. 14.00
  • Underhållning Haga Äng lördag 21 april kl. 13.30
  • Underhållning Pro Haga Malmaberg måndag 23 april kl. 14.00
  • Underhållning Pro Hagalund kulturhuset Svanen Borlänge tisdag 24 april kl. 15.00
  • Underhållning Vårfest Vallby mötesplats torsdag 26 april kl. 17.00
  • Underhållning Skpf Köping mariebergsgatan 14 torsdag 3 maj kl. 13.00
  • Allsång Parkgårdens mötesplats Tillberga måndag 7 maj kl. 14.30
  • Underhållning Stolpvreten Fagersta onsdag 9 maj kl. 14.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 14 maj kl. 14.30
  • Underhållning Pro Mjälga-Östermalm onsdag 16 maj kl. 14.00
  • Underhållning Jakobsbergsgården Sala fredag 18 maj kl. 13.30
  • Underhållning Pro Slagsta Måsta Äng måndag 21 maj kl. 14.3
  • Underhållning Pro Skinskatteberg tisdag 22 maj kl. 14.00
  • Spf Surabygden Klubbafton torsdag 24 maj 17.00
  • Underhållning Pro Domnarvet Torsång måndag 28 maj kl. 14.00
  • Underhållning Koltrasten Fagersta torsdag 31 maj kl. 14.00
  • Underhållning, nationaldagsfirande. Parkgårdens mötesplats Tillberga onsdag 6 juni kl. 14.00
  • Underhållning Malmen Fagersta lördag 9 juni kl. 14.00
  • Allsång-underhållning Pro Samorganisation Årbystugan onsdag 13 juni kl.14.00
  • Underhållning Sommarfest frivilligcentralen Norrköping tisdag 19 juni kl. 18.00
  • Underhållning Gideonsbergs mötesplats torsdag 21 juni kl. 14.00
  • Underhållning, midsommarfirande Strömskär fredag 22 juni kl 15.00
  • Underhållning Cafekväll Kärrbo bygdegård torsdag 28 juni kl. 18.00-20.00
  • Allsång. Cafe´kväll Kärrbo bygdegård torsdag 26 juli kl. 18.00
  • Underhållning Sommarhemmet Kvicksund, söndag 29 juli kl. 14.00
  • Underhållning 40-års jubileum Bostadsrättsförening Bäckby fredag 3 augusti kl. 16.00
  • Underhållning Solliden Fagersta måndag 13 augusti kl. 14.30
  • Underhållning dagcentralen Knuten Hallsberg onsdag 15 augusti kl. 15.00
  • Underhållning Pro Bålsta Skeppet torsdag 16 augusti kl 13.30
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 20 augusti kl. 13.30
  • Underhållning Pro Kungsängen Uppsala onsdag 22 augusti kl. 13.00
  • Underhållning Volvo Eskilstuna pensionärsförening torsdag 30 augusti kl. 10.00
  • Allsång Parkgårdens mötesplats Tillberga måndag 3 september kl. 14.30
  • Underhållning Sorbygården Munktorp torsdag 6 september kl 10.30
  • Underhållning Rosendal Köping torsdag 6 september kl. 13.30
  • Underhållning Tunadals mötesplats Köping torsdag 6 september kl. 15.30
  • Underhållning Pro Tillberga Parkgårdens mötesplats tisdag 11 september kl. 14.30
  • Underhållning Koltrasten Fagersta torsdag 13 september kl. 14.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 17 september kl. 13.30
  • Underhållning Pro Hallstahammar Folkets hus onsdag 19 september kl. 14.00
  • Underhållning Assa Pensionärsklubb Seniorcentrum Eskilstuna tosdag 25 september kl.
  • 13.30
  • Underhållning Klubbafton Spf Surabygden torsdag 27 september kl. 17.00
  • Underhållning Pro Pyramiden Gideonsbergs servicehus, tisdag 2 oktober kl. 14.00
  • Underhållning Björkängen Bubblan Norberg torsdag 4 oktober kl. 14.00
  • Allsång Parkgårdens mötesplats Tillberga måndag 8 oktober kl. 14.30
  • Underhållning Pro Råby tisdag 9 oktober kl. 13.30
  • Underhållning Pro Väster Eskilstuna torsdag 11 oktober kl. 14.00
  • Dans Jakobsbergsgården Sala fredag 12 oktober kl. 14.00
  • Allsång Hjärtpunkt Skiljebo måndag 15 oktober kl. 13.30
  • Underhållning Skpf Stockholm avd 2. torsdag 18 oktober kl. 13.00
  • Underhållning Träffpunkt Uppsala Storgatan 11 lördag 20 oktober kl. 14.00
  • Underhållning Pro Norra Eskilstuna. Seniorcentrum  måndag 22 oktober kl. 13.30
  • Underhållning Äppelparken Hallstahammar söndag 4 november kl. 14.15
  • Underhållning Nordlunds äldreboende Köping onsdag 7 november kl. 10.30
  • Underhållning Ängslund/Hagaberg Köping onsdag 7 november kl. 13.30
  • Underhållning Nygårdens mötesplats Köping onsdag 7 novvember kl. 15.30
  • Underhållning Pro Vånga Bergmansgården torsdag 8 november kl. 14.00
  • Underhållning Skpf Uppsala storgatan 11 tisdag 13 november kl. 13.00
  • Underhållning Spf Surahammar Folkets hus torsdag 15 november kl. 13.30